Välkommen till Västra Hamnens Trafikskolans Säkerhetskontrolls filmer

Syftet med att göra en säkerhetskontroll är att du skall kunna upptäcka eventuella fel på din fordon. Här kan du se hur man kan kontrollera det.

Vad säger våra kunder om oss?

Baserat på 82 omdömen.
Miguel Nunez
Miguel Nunez
2022-06-23
Kan inte vara mer nöjd av mc utbildning jag fick. Pedagogiskt, tillmötesgående och jätte trevligt bemötande och atmosfär. Rekommenderar stark denna trafikskola. Det blir inte bättre.
Roland Khadampour
Roland Khadampour
2022-06-21
Fantastisk trafikskola med hjälpsam och pedagogisk MC lärare. Bryr sig om sina elever, och gör sitt yttersta för att de ska klara proven.
Ugur Cellek
Ugur Cellek
2022-06-13
I would like to recommend Västra Hamnen Trafikskola to everyone. You feel they care about you and you to pass the exam. Mukhaled is such a good professional instructor and he just want you to learn everything perfect. He gives very good feedbacks where you need to focus to improve. If you do whatever he tells you, you will pass exam. Before this trafikskola, I had talked with other trafikskolans. They just see you as money and try to sell you many classes even though you don´t need. Here if you are okey, then they say it is enough. Their priority is not fool you, hence they want you learn and pass. Thanks again Mukhaled, I am really appreciated with your help, guidance and patience (even though I made many mistakes).
omar khaled
omar khaled
2022-06-11
‎لكل المهتمين بتعلم السياقه ع اصولها وع ايد خبيره وتعامل راقي جدا جدا والمواعيد مضبوطه كل هذه الاشياء واكثر مع ارقى مدرسه لتعليم السياقه الامنه والراقيه مع مدرسه västra hamnen trafikskola ‎والنجاح مضمون ميه بالميه ومن اول مره باذن الله ارقى مدرسه بالمالمو تحياتي للاستاذ الراقي والمعلم المتميز جدا بتعليمه استاذ مخلد مع كل الشكر اليه Bästa trafikskola i hela Sverige!!! Tog mitt körkort 12/4💪.
Dino Miralem
Dino Miralem
2022-05-20
This is truly an amazing school! I passed my MC driving license today and wanted to express my thanks and appropriation for some amazing guidance. Most importantly, I had a lot of fun! Thank you.
julia omayrat
julia omayrat
2022-05-17
Så nöjd med Västra Hamnen Trafikskola. Pedagogisk och genomtänkt undervisning som är väl anpassad till elev. Mukhaled sätter verkligen eleven i första hand. Rekommenderar stort till alla!
Zarifa Lindgren
Zarifa Lindgren
2022-05-12
Väldigt nöjd att jag valde just Västra Hamnens Trafikskola. Mukhaled har ett väldigt bra, pedagogiskt och uppmuntrande sätt att lära. Väldigt trevlig och flexibel lärare. 👍 Stort tack Mukhaled!
Gusten Andersson Michel
Gusten Andersson Michel
2022-05-12
Fick mitt körkort här trevlig personal också
abed khankan
abed khankan
2022-05-04
Highly recommended 👌