Välkommen till Västra Hamnens Trafikskolans Säkerhetskontrolls filmer

Syftet med att göra en säkerhetskontroll är att du skall kunna upptäcka eventuella fel på din fordon. Här kan du se hur man kan kontrollera det.

Vad säger våra kunder om oss?

Eric Persson
Eric Persson
2023-09-08
Bästa trafikskolan! Märks att Mukhaled verkligen brinner för detta. Tack för du hjälpte mig klara mitt mc-kort.
BoggyBolt
BoggyBolt
2023-09-06
Underbar lärare, förklarar allt, väldigt vänlig! Starkt rekommenderar.
Thequeeng _lababy
Thequeeng _lababy
2023-08-19
Estoy aprendiendo a manejar y es un excelente maestro
philip g
philip g
2023-08-18
Världens bästa körlärare. Mukhaled fick mig att klara körkortet på första försöket, jag rekommenderar honom starkt!
Kalyan PM
Kalyan PM
2023-08-17
Mukhaled's motorcycle traffic school is fantastic! Clear instructions in English, excellent exam insights, and he handles all the paperwork seamlessly. Highly recommended!
Glenn Alenäs
Glenn Alenäs
2023-08-10
Tog mitt mc kort med hjälp av Mukhaled. Han är väldigt pedagogìsk och nogrann, samt han kan saker som gör att du sparar oerhörd tid jämfört med en annan trafiklärare. Dessutom har han ett fantastiskt trevligt bemötande. Tack var honom och att jag tog mc-kort så har jag oxå blivit en mycket säkrare och förståndogare bilförare. Två tummar upp!
Ziad El-Machharawi
Ziad El-Machharawi
2023-08-03
Världens bästa trafikskola.
Mikael Persson
Mikael Persson
2023-07-23
Man kan inte önska något mer från sin lärare än att hen är pedagogisk, tålmodig, rolig och brinner för att man som elev ska lyckas. Mukhaled är allt detta och han hjälpte mig att från att aldrig ha kört varken bil eller MC ta mitt MC kort. Det var verkligen en genomtrevlig upplevelse att ta körkort här på västra hamnens trafikskola, rekommenderas varmt!
Stanislav Superfin
Stanislav Superfin
2023-06-25
Bättre körskola finns inte i Sverige. Tack vare Mukhaleds kunskap, erfarenhet och pedagogiska förmåga och outtröttliga stöd var resan till MC-körkort både enkel och oerhört rolig. Utöver det professionella bemötandet Mukhaled gav mig lämnade han även ett starkt intryck som en fantastisk människa. Jag kan inte nog rekommendera Västra Hamnens trafikskola, dess ägare och personal.
Marvin Dorkenoo
Marvin Dorkenoo
2023-06-23
Mukhaled has been a great teacher very patient and professional which helped me a lot to pass my motorcycle driving license. I would recommend him to anyone interested who wants to pass a new driving test. Might also be good to specify even though I only speak English it was totally fine.